Onze vestigingen

Heb je een vraag, opmerking of wil je meer weten over de vacatures bij een van onze vestigingen? Neem contact op met de Wepro-vestiging bij jou in de buurt. 

Hoofdkantoor

Wageningen-Def.jpg

Business & Science Park
Agro Business Park 82
6708 PW Wageningen

Postadres
Postbus 552
6700 AN Wageningen

T 088-7730300
E office@wepro.nl

 

Wepro Arnhem

Arnhem-Def.jpg

Industriepark 'Kleefse Waard'
Westervoortsedijk 73
6827 AV Arnhem

Postadres
Postbus 882
6827 AV Arnhem

T 026-3391122
E arnhem@wepro.nl

 

Wepro Meppel

Meppel-Def.jpg


Grote Oever 34-H
7941 BJ Meppel

Postadres
Grote Oever 34-H
7941 BJ Meppel

T 0522-242402
E meppel@wepro.nl

 

Wepro Hengelo

Hengelo-Def.jpg

Gebouw 'De Lansinkveste'
Lansinkesweg 4
7553 AE Hengelo

Postadres
Postbus 960
7550 AZ Hengelo (o)

T 074-2555730
E hengelo@wepro.nl

 

Wepro Amersfoort

Amersfoort-Def.jpg

Industrieterrein 'Calveen'
Maanlander 14 F
3824 MP Amersfoort

Postadres
Maanlander 14 F
3824 MP Amersfoort

T 033-4570883
E amersfoort@wepro.nl

 

Wepro Rotterdam

Capelle-Def (1).jpg

Bedrijvenpark Alexandrium
Cypresbaan 31-B
2908 LT Capelle a/d IJssel

Postadres
Cypresbaan 31-B
2908 LT Capelle a/d IJssel

T 010-2270410
E rotterdam@wepro.nl

 

Wepro Eindhoven

Eindhoven-Def.jpg

Gebouw 'Noordkaap'
Anderlechtstraat 15
5628 WB Eindhoven

Postadres
Anderlechtstraat 15
5628 WB Eindhoven

T 088-7730490
E eindhoven@wepro.nl